۱۳۹۵ دی ۱۵, چهارشنبه

مرخصی درمانی برای آقای کاظمینی بروجردی پس از 11 سال حبس مستمر

در پی وخامت شدید وضعیت جسمی آقای سید حسین کاظمینی بروجردی زندانی عقیدتی و وادار ساختن ایشان به پذیرش شروط سنگین دادگاه ویژه روحانیت از جمله سپردن وثیقه سیصد میلیون تومانی و قرار کفالت توسط دو نفر کفیل، ایشان صبح امروز چهاشنبه پانزدهم دی ماه برای مدت محدودی به مرخصی درمانی اعزام شده اند.

هر چند دوران حبس آقای کاظمینی بروجردی در انتهای سال 1394 به پایان رسیده بود و می بایست آزاد می شدند، لیکن تاکنون نه تنها به درخواست آزادی وی ترتیب اثر داده نشد، بلکه مقامات حکومت مکررا با درخواست مرخصی درمانی ایشان نیز موافقت نمی کردند.
با توجه به این که آقای بروجردی در یازدهمین سال اقامت مستمرشان در زندان به سر می بردند و از ابتدای دوران حبس از دسترسی به دارو و درمان محروم بودند، دچار بیماری های متعدد از جمله تنفسی و قلبی شده و از عوارض ناشی از شکنجه های دوران حبس طولانی مدت رنج می بردند و اخیرا وضعیت جسمی ایشان بسیار  وخیم و بحرانی شده بود، با این حال اکنون تنها با مرخصی درمانی ایشان آن هم به صورت مشروط موافقت شده است.
با توجه به وضعیت اضطراری ایشان، به این وسیله از پزشکان متخصص در زمینه های مغز و اعصاب، قلب، کلیه، دستگاه تنفسی، ارتوپد، چشم و دندان دعوت می شود جهت معالجات پزشکی،  ایشان را یاری نمایند.
پزشکان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر یا اعلام آمادگی می توانند به ایمیل و شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایند:

            urgentrequest40@gmail.com 

Tell:    +31 6 85 43 7645,   +1 647 996 1417,     +1 530 574 2777


هیچ نظری موجود نیست: