۱۳۹۳ مرداد ۵, یکشنبه

صدور حکم اعدام برای ارژنگ داودی محکوم است

رژیم جنایتکار ستمدینی که اخیرا با افزایش شمار اعدامها رکورد شگفت انگیزی را برای خود رقم زده است ( قریب به 800 اعدام
در طول یک سال گذشته) برای معلم زندانی ارژنگ داودی که در حال سپری کردن مدت یازده ساله محکومیت خویش بود حکم اعدام صادر کرده است.
زندانی سیاسی ارژنگ داودی ۵۹ ساله ، از سال ۱۳۸۲ تا به حال در زندان بسر می برد و از آن زمان تا به امروز بارها از زندان اوین  به زندانهای مرکزی بندرعباس و گوهردشت کرج تبعید شده است و در حال حاضر در زندان مرکزی بندرعباس در تبعید بسر می برد.
زندانی سیاسی ارژنگ داودی در طی این مدت بارها به سلولهای انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین، زندان بندرعباس و زندان گوهردشت کرج منتقل شده و هر بار تا بیش از ۵ ماه در سلولهای انفرادی تحت شکنجه های جسمی و روحی بازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفته است .همسر این زندانی تنها به دلیل اینکه همسر آقای داودی است و از او دفاع می کرد به مدت ۴ ماه به سلولهای انفرادی منتقل گردید و تحت شکنجه های جسمی و روحی بازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفت. منزل شخصی این زندانی سیاسی توسط دفتر خامنه ای ولی فقیه رژیم مصادره گردید و تنها سرپناه این خانواده از آنها گرفته شد.
هواداران آقای کاظمینی بروجردی نقض گسترده حقوق بشر در ایران، جنایتهای این رژیم ستمدینی و صدور حکم ضدبشری اعدام علیه زندانی سیاسی ارژنگ داودی را محکوم می کنند و از کمیسر عالی حقوق بشر و سایر مراجع بین المللی خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه به شورای امنیت سازمان ملل متحد است.

هیچ نظری موجود نیست: