۱۳۹۲ دی ۱, یکشنبه

پیام آقای کاظمینی بروجردی (زندانی عقیدتی ) به مناسبت سال نوی مسیحی

آقای کاظمینی بروجردی زندانی عقیدتی محبوس در زندان اوین، از داخل زندان پیامی را برای مسیحیان جهان فرستاده و سال نوی مسیحی را به آنها تبریک گفتند .


متن کامل پیام :
 آغاز سال میلادی را به تمامی مسیحیان جهان و همه پیروان و دوستداران حضرت عیسی مسیح، تبریک می گویم،
این روح بزرگ خدائی، استاد اعظم اخلاق بشریت است که با سنت و سیره اش، وجدان آدمیت را پرورش داد و تاریخ را از آلایش نفوس حیوانی، زدود و تقویم را آینه ی کمال و جمال الهی نمود.
بر مبنای اندیشه عیسوی، سیاست، مدیریت کلان مادی بر انسانهاست و معنویت، احاطه قداست و کرامت است بر هستی که موجودات گوناگون را هدایت می نماید و اختلاط این دو، جامعیت به تضادها می دهد و الهیات را بی رنگ کرده و به لحاظ اعتبارات و امتیازات ظاهری و استعلاجی، سیاستمدار نمی تواند در چارچوب دیانت قرار گیرد و چنانچه حکومتی بر پایه سیاسی، عبادی، مستقر گردد، ماوراء را تحت الشعاع قرار داده و شرایع ضروری مذهب را فدای مصالح و منافع حکومت می نماید. همان گونه که در حاکمیت کلیسا در قرون وسطای اروپا، به ثبت رسید و نیز در سده قبل، در ساختار امپراطوری عثمانی، مشاهده شد که چگونه، با آبروی خدا بازی کردند و خلایق را از سر سفره فکری و اعتقادی ربوبی، راندند و همگان را به اساس توحید، بدبین نمودند.
اینک، ما نیز در اسارت حکامی هستیم که خویش را جانشینان آسمانی می دانند و هر جرم و جنایتی را برای خود مباح می خوانند و رعیت ایرانی را حشرات الارض می بینند و هر نوع استبدادی را مشروع و معقول و معروف می یابند.
ضمن آنکه آرزوی سالی مبارک و مسعود و متعالی برای هموطنان مسیحی خود دارم و خواهران و برادران مسیحی خویش را در جهان ارج می نهم و مسیحیت را محترم می شمارم، از تمامی نفوس با وجدان دنیا، التماس دعا دارم، این پیشوای زندانی را در وقت تحویل سال مد نظر قرار دهید که مدت هشت سال از اسارت بی امان و مدام او در چنگال دیکتاتوری اسلامی می گذرد و به گناه مخالفت با اسلام سیاسی، جوانی و سلامتی و خانواده ام را از دست داده ام و در معرض مرگ قرار گرفته ام و محروم از وکیل و طبیب و دارو هستم بدینوسیله از نهادهای مسیحی بین المللی و مدافعین حقوق بشر در ممالک مسیحی می خواهم تا صدایم را به جهانیان برسانند و مانع خفه کردنم به وسیله هیئت حاکمه جلاد و زورگوی ایران شوند.
سید حسین کاظمینی بروجردی
ایران- تهران- زندان اوین
آذر ماه 1392

۱ نظر:

Unknown گفت...

به امید آزادی همه ی زندانیان سیاسی و سرنگونی حکومت دیکتاتور که در به خاطر سیاست در حال نابود کردن و کوچک شمردن دین و توحید هستند.
همان کسانی که الان برای نگه داشتن خود و هم پیمانان خود پای بر روی خون مردان و زنان و کودکان کشور سوریه میگذارند و در این راه از هیچ اقدامی دریغ نمیکنند.