۱۳۹۳ آبان ۱۵, پنجشنبه

بروجردی:به خاطر همدردی با هموطنان گرفتار خشونت، به اعتصاب غذا، دست زده ام

از بند خاص خود که شرایط غیرانسانی در آن حاکم است این اعلامیه تهاجمی علیه اسلام سیاسی را توسط یکی از نظامیان وطن پرست و خداجو و مردم گرا، به ساحت تاریخ معاصر، عرضه می دارم. به خاطر همدردی با هموطنان مظلومم که تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر، گرفتار خشونت عوامل فشار حکومتی، می باشند به اعتصاب غذا، دست زده ام.
من، مذهبی که قانون لااکراه فی الدین را زیر پا بگذارد از داعش و طالبان بدتر و خبیث تر می دانم، دینی که ملت را در خفقان و سرکوب، نگه می دارد، باب بزرگ بدبینی را به حق تعالی، باز می کند، دیانتی که ممزوج با سیاست شد، شیر بی یال و دم و اشکم خواهد بود.
این مذهب ولایت مطلقه فقیه، عرصه را به رعیت بی گناه تنگ کرده و رزق جامعه را به یمن و بحرین و لبنان و عراق و سوریه و فلسطین داده و استبداد فرعونی، اجازه نفس کشیدن را به ایرانیان غارت شده نمی دهد. خدایا بنگر که محرم را بازیچه قدرتنمایی خود قرار داده اند و خون حسین را پلهای پیروزی خویش، کرده اند. آیا روضه عاشورا، شمارش جنایات اسلام سیاسی نیست؟ که بر سرور آزادگان، وارد نمودند؟ آیا یزید به نام خلافت نبوی ، مسلمین را به سیخ نمی کشید و بر آتش زیاده خواهی ها و ستمکاری ها، قرار نمی داد؟ آیا فرزندان این مرز و بوم چشم ندارند که حقایق پنهانی را بنگرند؟ آیا اهالی این سرزمین سوخته و ویرانه، گوش و هوش ندارند که آمار ساختگی و ارقام دروغ و هدفدار حکام قلدر را تشخیص ندهند؟

سالهای سال است که اقتصاد این مملکت، مرده و سلامت اجتماع به یغما رفته و جوانان عزیزمان، برای ادامه زندگی، بی انگیزه گشته اند، مفهوم شعار کل یوم عاشوراء، وجود من در زیر شکنجه است، که اقرب سادات عصر حاضر به ابی عبداله هستم و میراث بران بنی امیه، بر روی بدن مقدّس پدر بیست و هشتمم، سید الشهدا، رقص پیروزی می کنند و مرا به خاطر مخالفت با اصل شیطانی و شهوانی سیاست ما ، عین دیانت ماست، در موحشترین وضعیت روحی و جسمی و خانوادگی گذاشته اند تا دست از عقائد الهی خود بردارم و همگام با منادیان زر و زور و تزویر گردم، هموطنانم بدانند که در این اعتصاب غذای توحیدی، کمر به شهادت بسته ام تا خونم را فدای آزادی اندیشه و استقلال فکر و رهایی هم میهنانم از آزار روحانیون خداستیز، نمایم.
البته عادت همیشگی هیئت حاکمه درنده، انکار و تکذیب است و بازی با فیلمهای گذشته می باشد.
به امید سربلندی جماعت ایرانی،
 سید حسین کاظمینی بروجردی
آبان 1393 نوامبر 2014
تهران – زندان اوین

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام بر آزاد مردی که در بند دژخیمان اسیر است.این رو بدونید که ما هستیم تا صدای شما به دنیا برسه،شما رو به جان مهدی(عج)قسم میدم که از اعتصاب دست بکشید چون ایران به شما نیاز داره.حق نگهدارتون

منتظر گفت...

اللهم حرق حارق الحسین