۱۳۹۱ آبان ۸, دوشنبه

سوء قصد به جان نزدیکان و هواداران آقای کاظمینی بروجردی


 مامورین وزارت اطلاعات با طرح و برنامه قبلی برای ایجاد فضای ترور و وحشت در جامعه و بخصوص علیه فعالین اخیرا سو قصدهای خود را علیه نزدیکان و هواداران آقای کاظمینی بروجردی را به مرحله اجرا گذاشته اند و تا به حال تعدادی از نزدیکان و هواداران آقای بروجردی  قربانی این سو قصدها شده اند.
بنابه گزارش ارسالی به «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران»، در پی  احضارهای مداوم  و تماسهای تهدید آمیز از سوی اطلاعات دادگاه ویژه روحانیت  با بسیاری از نزدیکان و هواداران آقای کاظمینی بروجردی مبنی بر اعلام برائت از ایشان و  نظریات و اندیشه های آقای کاظمینی بروجردی تاکید کردند که  روی مواضع فکری شان تجدید نظر نمایند.
به تازگی موج جدیدی از حملات  علیه آنها با ایجاد تصادفات ساختگی و ضرب و شتم های بی دلیل، بطور ناشناس موجب رعب و وحشت و عدم امنیت برای هواداران آقای بروجردی شده اند .

این حملات در ساعات مختلف شب و حتی روز روشن برای نزدیکان و هوادارن ایشان رخ داده است  که بعد از ضرب و شتم و درگیری های فیزیکی و بعضا با ساختن  صحنه های تصادف پس از دخالت مردم متواری میشوند.
خانم فاطمه ثامنی که از بستگان نزدیک  آقای کاظمینی بروجردی است اخیرا مورد سوء قصد قرار گرفته است.
 بنا به اظهارات یکی از بستگان این بانو، اولین سوء قصد زمانی رخ داد که روز روشن یک خودرو به این بانو نزدیک شده و راننده خودرو با چنگ زدن کیف و لباس وی ، باعث به زمین خوردن و کشیده شدن اش تا مسافتی بر روی زمین شد،  که حضور مردم سبب متواری شدن آنان شد.
سوءقصد اخیر این مهاجمین چند شب قبل بوده هنگامی که نامبرده از محل کارش به منزل مراجعت می نموده ، در حوالی نزدیک محل سکونتش پیاده به سمت منزل می امده که با یک خودرو که قصد جان وی را داشته مواجه می شود
 راننده  سعی داشته  او را زیر بگیرد.خانم ثامنی  تلاش می کند که فرارنماید  ولی  راننده خودرو، با نزدیک شدن ضربه ای به  وی زده و با  پرتاب کردن وی به گوشه ای متواری می شود . شاهدین حادثه به سراغ این بانو رفته و او را به بیمارستان رساندند.
خانواده خانم ثامنی به شدت نگران وضعیت سلامت فرزندشان هستند .این حوادث در حالی رخ میدهد که  نامبرده از طریق تلفن های ناشناس مرتبا تهدید می شده است. گفتنی است بسیاری از نزدیکان و هوادارن آقای کاظمینی بروجردی بصورت تلفنی تهدید میشوند.
نظیر این حوادث در یک ماه گذشته حداقل برای ده نفر از هوادارن و نزدیکان آقای کاظمینی بروجردی رخ داده است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، بکار بردن شیوه های ترور  علیه نزدیکان و هواداران آقای بروجردی  جهت ایجاد فضای رعب و وحشت را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگر  ویژه خواستار دخالت برای متوقف کردن این اعمال غیر انسانی است و برای پایان دادن به آن خواهان ارجاع پرونده ولی فقیه آخوند علی خامنه ای به دادگاههای بین المللی  است.


هیچ نظری موجود نیست: