۱۳۹۰ دی ۱۴, چهارشنبه

پیام آقای بروجردی از زندان اوین در آستانه انتخابات نمایشی رژیم


تقدیس می کنم خداوندی را که هرگز دینی بر آزار و اذیت مخلوقاتش نفرستاد. سلام این بندی از درون حصارهای ایذائی بر میهن عزیز و به یغما رفته ام. درود این پیشوای زندانی که هزاران روز در مرکز خشونت و قساوت استبداد به ظاهر مذهبی، جوانی و سلامتی و عمر خویش را از دست داد بر ملّت مظلوم و محروم و تحت عذاب دیکتاتوران مدّعی شریعت.

 بار دیگر بازار رفراندوم نمایشی سیاست مداران آدم خوار، داغ گردید و همچون سنوات سابق، آراء دروغین را در دیگ شورای سانسوری نگهبان، به جوش در می آورند و چند سال دیگر بر عصر خودکامگان بی وطن می افزایند و تاراج بیت المال را صورت قانونی می دهند و غارت اموال عمومی را بیلان حقوقی می کنند. چگونه می توانند صفحات تاریخ معاصر این سرزمین پاک را با اکاذیب رسانه ای و شانتاژهای تبلیغی سیاه کنند در حالیکه تقویم نگاران زنده و فهیم در سراسر کشور آسیب دیده از مشتهای آهنین انحصار طلبان، تمام حقایق محسوس و وقایع ملموس را به جهانیان منتقل می سازند. انتخاباتی که با قیچی ولایت مطلقه فقیه برش داده شده و در کوره های آدم سوزی مراکز اطلاعاتی و امنیتی و نظامی پخته گشته، همچنان از جامعه فلک شده ما قربانی می گیرد و بر بقاء و دوام محاربین ایرانیان می افزاید. به امید نابودی زورگویان                                      

                                          زندان اوین، دی ماه 1390
                                          سیدحسین کاظمینی بروجردی

۱ نظر:

kamran گفت...

باسلام و درود
جامعه ايراني امروزه هوشيارتر از سابق مي باشند.چرا كه تجربه انتخابات نمايشي سالهاي تلخ گذشته را در اذهان خسته خود فرآموش نكرده.لذا بايد با شركت نكردن در اين نمايش اعتراض خود را به جهان نشان دهيم.
با تشكر كامران