۱۳۹۰ آذر ۱, سه‌شنبه

ترور نافرجام آقای بروجردی در زندان


به گزارش دریافتی ، صبح روز سه شنبه یکم آذرماه ، مسئولین زندان اوین در اقدامی غیر انسانی، اقدام به سوء قصد به جان آقای بروجردی نمودند.
شاهدان عینی بیان داشتند که مسئولین مربوطه با طرح دعوای ساختگی، یکی از زندانیان اعدامی را مامور کرده بودند تا در حین این زد و خورد، آقای بروجردی را به قتل برساند . این زندانی ، به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر و به اعدام محکوم شده بود . مسئولین زندان به این زندانی تاکید کرده بودند در صورتیکه آقای بروجردی را به قتل برساند عفو رهبری شامل حال ایشان شده و آزاد خواهد شد ! ولی این سوء قصد بدلیل همکاری زندانیان، ناکام ماند. 
گفتنی ست ادامه نامه نگاری های آقای بروجردی در افشای هویت ضد بشری و غیر ایرانی رژیم ولایت فقیه، حاکمیت را بر آن داشته است تا به هر طریق ممکن ایشان را از بین ببرد. آقای بروجردی ، چندی پیش طی نامه ای به هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه امریکا، تاکید و یادآوری نمود که سران حکومت ولایت فقیه نه تنها حاضر به تغییر رفتار خشونت آمیز و استبدادی خود نیستند، بلکه تمامی راهکارهای مسالمت آمیز برای هرگونه اصلاحات در حکومت و تغییر را مسدود کرده اند.
آقای بروجردی هم اکنون از بیماریهای متعددی رنج می برد . در گزارشی که در اکتبر سال جاری توسط گزارشگر ویژه ایران در سازمان ملل منتشر گردید، آقای احمد شهید از مقامات ایرانی خواست که توجهات پزشکی لازم را به آیت الله بروجردی مبذول کرده و او را آزاد کنند .
خانواده و هواداران آقای بروجردی مسئولیت چنین اقداماتی را متوجه قوه قضائیه و مخصوصا رهبر حکومت می دانند و از مجامع مدافع حقوق بشر می خواهند که قبل از اینکه دیر شود اقدامی موثر و فوری برای آزادی آقای بروجردی انجام دهند .

۴ نظر:

kamran گفت...

با سلام و درود بر بروجردي آزاد انديش
بنده به نوبه خو از مجامع مدافع حقوق بشر می خواهم که قبل از اینکه دیر شود اقدامی موثر و فوری برای آزادی آقای بروجردی بعمل آورن.
با تشكر كامران

ديويد گفت...

باعرض خسته نباشيد اميدوارم سايه آزادي ودمكراسي برسرملت مظلوم ايران قرارگيرد وشاهد حكومتي سكولارباشيم

جمعه پور گفت...

باسلام رژیم ضد بشری و پراز نیرنگ و فریب ولایت فقیه و سراسر دروغ آخوندی از سایه خودش هم می ترسد دیگر چه رسد به انسان آزاده و شریفی همچون آیت الله بروجردی، مرگ بر خامنه ای دیکتاتور رهبر ارازل و اوباش و انسانهای پست و حقیری بنام بسیجی(جمعه پور-سنندج)

ناشناس گفت...

با سلام خدمت اقاى بروجردى_بنده از سازمان مدافع حقوق بشر ميخواهم قبل ازاينكه ديرشود اقدامى براى جناب بروجردى بى گناه انجام بدهند