۱۳۸۶ اردیبهشت ۱۶, یکشنبه

اطلاعيه شماره 11

آخرین اخبار درباره سرنوشت روحانی مبارز و آزادیخواه ایران
آیت الله سید حسین کاظمینی بروجردی
یکی از مسئولین زندان اوین تهران گزارش داد : بدلیل اقدامات گسترده ای که اخیراً مسئولین رژیم تهران در ایجاد حصر و فشار بر آیت الله کاظمینی بروجردی اعمال داشته اند ، تصمیم گرفتم تا ضمن محکوم کردن این گونه اقدامات ضد بشری ، آخرین وضعیت آیت الله کاظمینی بروجردی را فاش نمایم . این مقام مسئول می افزاید : آیت الله کاظمینی بروجردی هم اکنون شرایط بسیار ناگواری را در زندان سپری می نماید بطوری که اینجانب در تمامی دوران مسئولیّتم ، کمتر زندانی را دیده ام که تا این حد مورد خشم و تهدید عوامل رژیم قرار گرفته باشد . ایشان ادامه می دهد که بدستور مستقیم آقای خامنه ای ، دامنه فشار بر آیت الله کاظمینی بروجردی تا بدانجا رسیده که نامبرده همه روزه به اشکال مختلف مورد اهانت قرار گرفته و با وجود سابقه روحانی بودن ایشان ، وی مجبور به انجام کارهای پَست از جمله نظافت سرویس های بهداشتی زندان و غیره می باشند.


تا لحظه گزارش این خبر آیت الله کاظمینی بروجردی از حق داشتن وکیل ، پزشک و ملاقات با خانواده محروم می باشند.
تهدید ، تعقیب و پیگرد یاران ایشان همچنان ادامه داشته و بدلیل عدم برخورداری از امنیّت کافی ، بچه هایشان قادر به تحصیل در مدارس نمی باشند.
تا این لحظه از سرنوشت چهار تن از یاران زندانی آیت الله کاظمینی بروجردی به نام های علی ده هیجده ، علیرضا منتظر صاحب ، مجید اَلَستی و حبیب قوّتی اطلاع دقیقی در دست نیست.
خانواده آیت الله کاظمینی بروجردی در بایکوت شدید امنیّتی قرار داشته و احتمال فراوان می رود که برای چندمین بار ، توسط نیروهای امنیّتی اطلاعاتی ، به بند 209 زندان اوین منتقل شده باشند.


ياران و پيروان روحاني ظلم ستيز و آزاديخواه ايران
آيت الله سيد حسين كاظميني بروجردي
جمعه 13 ارديبهشت ماه 1386 خورشيدي

هیچ نظری موجود نیست: