۱۳۹۱ شهریور ۸, چهارشنبه

نامه سرگشاده خانواده آقای کاظمینی بروجردی به دبیر کل ملل متحد

حضور محترم جناب آقای بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد
با درود به آن مسئول عزیز که در جایگاه حمایت از منافع ملت های جهان ایستاده اید، احتراما به استحضار می رسانیم آقای سید حسین کاظمینی بروجردی پیشوای دیانت غیر سیاسی که به علت تبلیغ و ترویج مذهب آزاد و جدا از حکومت، به طور پیوسته در زندان های مخوف حکومت مدعی دیانت به بند کشیده شده است، تاكنون بدون هيچ گونه مرخصي و دسترسی به امکانات پزشکی و درمانی، در بندهاي انفرادي و عمومي زندان های مخوف و مخفی جمهوری اسلامی ایران تحت فشارهای فراوان جسمی و روانی قرار دارد.
اين زنداني دگراندیش در اثر شكنجه هاي روحي و جسمي و عدم دسترسی به امكانات بهداشتی و درماني مناسب، به بيماري هاي خطرناكي مبتلا گردیده است، ولي عوامل حکومت تاکنون هیچ اقدامی براي معالجه وی انجام نداده اند. علاوه بر آن، در موارد متعددی به جان ايشان در داخل زندان سوء قصد شده است تا بتوانند به هر شكل ممكن، صداي اين آزادیخواه دگر انديش را خاموش نمايند و او را به صورت فیزیکی حذف نمایند.

آقای کاظمینی بروجردی با ارسال نامه هایی به حضور جنابعالی، به نمایندگی از سوی مردم ستمدیده ایران شكوائيه هم میهنان را معروض داشته اند تا آن را در دادگاه عالي حقوق بشر آن سازمان محترم مطرح و پیگیری نمائید.
اینک از جنابعالی كه در رأس مهم ترين و بزرگ ترين نهاد قانوني و حقوقي و انساني جهان قرار داريد و در اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد که مواضعی جدا از قدرت های جهانی دارند و قائل به استقلال در تفکر سیاسی هستند، حضور یافته اید، درخواست دادرسی برای تامین منافع ایرانیان مظلوم و بی پناه در داخل و خارج از کشور و رفع ستم ازایشان را داریم.
به اين وسیله ضمن ابراز نگراني شديد نسبت به سرنوشت آقاي کاظمینی بروجردي، از شما تقاضا داريم در طی سفر خود به ايران به منظور شرکت در شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عدم تعهد، شخصا و از نزديك وضعيت اسفناك زندانیان سیاسی و عقیدتی ایران و از جمله این زندانی مظلوم در داخل زندان اوين را ملاحظه و به شكايات ایشان و سایر زندانیان عقیدتی و سیاسی در رابطه با نقض حقوق بشر در ايران، رسيدگي فرمائيد.
با سپاس فراوان،
خانواده آقای سید حسین کاظمینی بروجردی،
زندانی مخالف دین سیاسی
6 شهریور 1391

۱ نظر:

ناشناس گفت...
این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.