۱۳۸۹ مرداد ۱۳, چهارشنبه

زندانیان اوین در معرض مسمومیت با سم سیانور

به گزارش دریافتی از زندان اوین ، طی هفته های اخیر در غذای توزیع شده زندانیان، به کرات جانوران و حشرات مختلف یافت شده است! از جمله چندين بار حیواناتی چون مارمولک در غذاهای زندانیان مشاهده شده است. از آنجا كه اين حيوان حامل سم سیانور می باشد و خوردن حتی مقدار خیلی کمی از آن می تواند منجر به فلج شدن و یا مرگ شخص گردد؛ لذا سلامتي زندانيان به شدت در خطر است.
گزارش های رسیده حاکی ست اخيرا چنين اتفاقاتي در بند وي‍ژه روحانيت در زندان اوين، منجر به مسموميت و بستري شدن تعدادي از زندانيان گرديده است. حکومت از اين روشهای ضد انسانی استفاده می کند تا از بین بردن مخالفین خود به ویژه آقای بروجردی را کاملا اتفاقی  جلوه دهد .

۶ نظر:

ناشناس گفت...

جالب اینجاست حکام زروزوروتزویرخودشان رابعنوان مردان باخداومومن به مردم معرفی میکنددرحالیکه خداازآنهابه خشم آمده وچیزی نمانده به زباله دان تاریخ بایگانی شوند

ناشناس گفت...

باسلام
باید به سردمداران رژیم برای انجام این عمل کردهای که به قصد سرکوب آزدیخواهان صورت می گیرد احسنت و تبریک گفت چرا که به فکر شیطان هم نمی رسد.

ناشناس گفت...

حکومت ملاها به نهایت عجز و ناتوانی خود رسیده است
به امید آزادی زندانیان سیاسی

ناشناس گفت...

سلام علیکم
با این روشهای غیر انسانی، ماهیت حیوانی حاکمان غاصب، برای طرفداران غافلشان نیز روشن ، و حجت بر آنها نیز تمام میگردد%

سوالی _ایرانشهر گفت...

سلام
من از رفتار رژیم تعجب نمی کنم زیرا اگرغیر ازاین رفتار را می کرد عجیب بود ولی از سکوت مجامع جهانی تعجب دارم عجبا!

ناشناس گفت...

با سپاس
امیدوارم که آقایان کروبی و موسوی عکس العمل مناسبی را هرچه سریعتر جهت آگاهی جهانیان انجام دهند زیرا این دو مسئولیت دارند در برابراین زندانیان.