۱۳۸۷ مرداد ۲۹, سه‌شنبه

توطئه در دیوان عالی کشور
برای قتل آیت الله بروجردی

به گزارش یک منبع موثق، امروز سه شنبه 29 مردادماه جلسه ای در دیوان عالی کشور برگزار گردید که در آن جلسه، توطئه ی قتل آیت الله بروجردی از سوی مسئولین ارشد نظام مطرح گردید.
سایت حکومتی جهان نیوز روز سه شنبه برابر با 29 مردادماه با بی شرمی تمام، خبر فرار آیت الله بروجردی را منتشر نمود تا راه برای اجرای نقشه های بعدی رژیم برای حذف آیت الله بروجردی هموار شود. این سایت حکومتی در اقدامی هماهنگ با سایر رسانه های وابسته رژیم، این بار با طرح شایعه فرار آیت الله بروجردی از زندان، سعی در منحرف ساختن افکار عمومی و رسانه ها و خبرگزاریهای بین المللی برای آغاز پروژه شوم قتل آیت الله بروجردی، روحانی مخالف ولایت فقیه را دارد. دروغ بودن خبر منتشر شده توسط این سایت حکومتی از آنجا قابل فهم است که در آن آمده ایشان پس از استفاده از مرخصی درمانی ، از زندان فرار کرده است . این در حالی ست که ایشان با وجود ابتلا به بیماریهای مختلفی چون پارکینسون و نارسائیهای قلبی ، کلیوی و تنفسی ، هم اکنون تحت شدیدترین شکنجه های روحی و روانی قرار دارد.
بام آزادی سایت اختصاصی آیت الله بروجردی ضمن تأکید بر عدم آزادی آیت الله بروجردی از زندان، شدیدا هشدار می دهد که سران رژیم بدنبال تبعید این روحانی سازش ناپذیربه نقطه ای نامعلوم بوده تا بدور از هیاهوی رسانه های منتقد، بتواند ایشان را به قتل برسانند.
آیت الله بروجردی روحانی آزادیخواه در اکتبر 2006 پس اعتراضهای علنی به وجود تبعیض و استبداد در ایران، خواستار توقف اجرای احکام خشنی چون سنگسار، اعدام ، شلاق و قطع اعضاء توسط حکومت ستمدینی ایران بود. ایشان در اظهار نظری صریح ضمن تأکید بر لزوم جدائی دین از حکومت ، بنیانگزاران انقلاب 57 را دروغگو و بدعتگزار نامید.
لذا ضمن دعوت از خبرگزاریهای آزاده بین المللی بر هوشیاری کامل نسبت به این توطئه، خواستار ادامه حمایتهای فعالان و سازمانهای مدافع حقوق بشری برای آزادی ایشان و اعطای مرخصی درمانی به وی را داریم.
زنده باد آزادی

هیچ نظری موجود نیست: