۱۳۹۹ مرداد ۲, پنجشنبه

شگرد اتاق فکر رژیم برای تغییر مواضع بروجردی


بیانیه شماره دو هیأت نمایندگان بروجردی:

روند تعقیب، دستگیری، بازجویی و آزار و اذیت حامیان و طرفداران آقای بروجردی همچنان ادامه دارد و فشارهای حکومت بر ایشان رو به افزایش است. از آنجا که اکثریت ملت ایران، از حاکمیت دیانت، خسته و زده شده اند و تحقیقات و محاسبات علمی، مذهبی و عقلی بروجردی، افشاگر بی محتوایی کامل مذهب است، بنابراین عوامل امنیتی رژیم و اتاق های فکر حکومت با بکار بردن یک شگرد سیاسی سعی در تغییر مواضع آقای بروجردی دارند.

آنها تلاش می کنند تا با بهره گیری از ابزار اقتداری و ایذایی شامل پیگرد، دستگیری و شکنجه هواداران و حامیان ایشان، علیه او پرونده سازی نمایند تا هدف و مسیر او را تغییر داده و جایگاه این معلم الهی را تضعیف نمایند. این پرونده سازی های مضحک که نشان دهنده نوع تراوشات مغزی اتاق فکر حاکمیت است، تا به حدی مبتذل شده که تلاش می شود ایشان را به رابطه غیر اخلاقی با بانوان حامی خود متهم نماید. در حالی که برای یک زندانی با سابقه یازده سال حبس بی وقفه در زندان اوین که همواره تحت شکنجه و آزار و اذیت بوده و بخش عمده ای از آن در بندهای انفرادی سپری شد، فقط جسم ناتوان و فرسوده ای باقی مانده که به گواهی پزشکان متخصص، تمامی قوای جسمی ایشان از جمله قوای جنسی تحلیل رفته و نابود شده است. بنابراین این سناریوی جدید حاکمیت کاملا عجولانه و غیرمنطقی می باشد. بسی مایه تاسف است که اربابان امنیتی، یک جسم نابود شده میراث یازده سال زندان بی وقفه و بی‌درمان و مرخصی و وکیل را متهم به اقدامات جنسی و شهوانی می نمایند، در حالی که دلایل قاطع پزشکی موجود، رسوا کننده صحنه گردانان سیاست دینی می باشد.
چرا که از ایشان فقط جسم ناتوان و فرسوده ای باقی مانده که به  تنهایی قادر به انجام فعالیت های روزمره خود نیست. سوابق و گزارش های پزشکی موجود تاکنون بیانگر آسیب های جبران ناپذیر جسمی است که در نتیجه شکنجه های دوران زندان و سپس عدم امکان درمان در حبس در منزل به وی وارد شده است. لازم به ذکر است که ایشان حتی در طی دوران حبس خانگی نیز از دسترسی به امکانات درمانی و مراقبت های پزشکی و داروهای مورد نیاز محروم مانده است و به دلیل فشارهای عوامل حکومت و تحت نظر بودن، امکان مراجعه و بستری شدن در بیمارستان را ندارد. همچنین در ایام حبس در منزل، امکان دیدار با طرفداران و بستگان نیز از ایشان سلب شده و از برگزاری هر نوع اجتماع یا کلاس درس محروم مانده است.
مرداد 99هیچ نظری موجود نیست: