۱۳۹۳ تیر ۲۰, جمعه

تهدید آقای کاظمینی بروجردی به شکنجه و انتقال به بند سپاه


به دنبال آتش سوزی در بند ویژه روحانیت در روز سه شنبه 10 تیر، صبح روز پنجشنبه دو نفر از مقامات دادگاه ویژه روحانیت، بنام های محمد موحدی و مرتضی بختیاری به سلول آقای کاظمینی بروجردی رفته و ابتدا سعی نمودند ایشان را از ادامه مخالفت با ولی فقیه منصرف کنند، آنها از آقای بروجردی خواستند که مصاحبه ای تلویزیونی را بپذیرد و طی آن اعلام کند که ولایت فقیه حق است و رسما از خامنه ای عذر خواهی کرده و در ضمن تعهد بدهد که با مردم ملاقات و ارتباطی نداشته باشد و در این صورت آزاد می گردد. آنها وقتی با مخالفت آقای کاظمینی بروجردی روبرو شدند به تهدید و ارعاب وی روی آوردند.
 این افراد کمال نارضایتی خود را از انتشار خبر آتش سوزی در اوین اعلام کرده و از این مورد بسیار عصبانی بودند، و بسیار توهین آمیز و خشن برخورد می کردند. همچنین قاضی موحدی، آقای کاظمینی بروجردی را مرتد و محارب خطاب کرده و از وی بخاطر اطلاع رسانی به سایتهای "ضد انقلاب" به شدت سرزنش کرد و عنوان کرد تو آبروی نظام را می بری، تو در لباس پیامبر و اسلام، آبروی پیامبر را برده ای تو مرتد هستی و با بیگانگان ساخته ای، وی به آقای بروجردی اعلام کرد در صورت ادامه دادن به افشاگری و مقابله با حکومت، به انفرادی سپاه منتقل می گردد و ایشان را به شکنجه و حذف فیزیکی تهدید کرد. 
آقای بروجردی در پاسخ گفتند: آنان که شما بیگانه می خوانید و کافر، اگر اعتقادی هم نداشته باشند ولی وجدان دارند و انسانیت و جنایت نمی کنند ولی شما که به ظاهر دم از اسلام می زنید با لباس اسلام و به نام پیامبر جنایت می کنید، مرا از شکنجه و مرگ نترسانید اگر مرا نابود کنید مردم در داخل و خارج، شما را رها نخواهند کرد و تاوان سختی پس خواهید داد.
موحدی و بختیاری به نوشته ها و رساله های اقای بروجردی که در داخل زندان نگاشته اند، اشاره کرده و با تمسخر گفتند تو که مرتد و کافری چرا دست به کتابهای اسلامی و حدیث می زنی؟ ایشان پاسخ داده اند که نوشته های من همه مستند است و در آینده با استفاده از همین مکتوبات، مردم بین من و شما قضاوت خواهند کرد 
آقای کاظمینی بروجردی که هشتمین سال از دوره محکومیت یازده ساله حبس خود را در زندان اوین سپری می کند بارها مورد تهدید واقع شده ولی هرگز سازش را نپذیرفته است.
حجت الاسلام محمد موحدی پیشتر دادستان دادگاه وِیژه روحانیت و اکنون قاضی این دادگاه است، مرتضی بختیاری که وزیر سابق دادگستری بوده است اکنون از مقامات ویژه روحانیت است .  

هیچ نظری موجود نیست: