۱۳۹۱ تیر ۱۴, چهارشنبه

موج جدید شایعه پراکنی رژیم ولایت فقیه در خصوص آقای بروجردی

به گزارش "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران" حاکمیت دینی ولایت فقیه در اقدامی تازه دور جدیدی از شایعات را علیه آقای کاظمینی بروجردی آغاز کرده است. با شایعه پراکنی در خصوص آزادی آقای کاظمینی بروجردی سعی در بی اثر کردن اقدامات این زندانی معترض به اساس حاکمیت ولایت فقیه و خاموش کردن صدایش را دارد.
بر پایه این گزارش رژیم استبداد دینی در ایران علیرغم بکارگیری روش های مختلف خشونت بار مانند شکنجه های روحی و جسمی و ترور در زندان یا برخی روشهای مزورانه و زورمندانه مانند دروغ پراکنی و تبلیغ منفی در مورد ایشان در صدا و سیما و روزنامه ها و رسانه های وابسته به دولت علیه این زندانی خواهان جدایی دین از نهاد حکومت، تاکنون نتوانسته صدای وی را خاموش نماید. این در حالی است که آقای کاظمینی بروجردی از آغاز محکومیت خود تاکنون نامه های متعددی را به  سازمان ملل و سران کشورهای اروپا و آمریکا و رهبران ادیان مختلف ارسال کرده و ضمن برشمردن جنایت های حاکمیت دینی علیه ملت استبداد زده  ایران، موارد نقض حقوق زندانیان سیاسی و عقیدتی و سایر دگراندیشان را به اطلاع آنها رسانده است. و از سوی دیگر نامه نگاری های این مخالف سرشناش ولایت فقیه، سعی در ایجاد انسجام ملی و انضمام فکری در میان نیروهای تغییر طلب و گروه های اپوزیسیون داخلی و خارجی داشته است و این موارد باعث خشم حکومت از ایشان شده است.
در مدت بیش از 6 سال بازداشت و حبس ایشان حق حتی یک روز مرخصی درمانی نداشته است و در این مدت رژیم بیش از سه بار اقدام به ترور نافرجام ایشان کرده است، حال شایعه آزادسازی بدون هیچ پس زمینه ای خانواده و هوادارانشان را از طرحی دیگر برای حذف ایشان نگران کرده است.
فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران، پخش شایعات کذب توسط وزارت اطلاعات ولایت فقیه علیه روحانی آزادیخواه آقای کاظمینی بروجردی به منظور اجرای طرحهای بعدی خود را محکوم می کند و از کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد خواستار ارجاع پرونده جنایت علیه بشریت رژیم ولی فقیه علی خامنه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت گرفتن تصمیمات لازم اجرا می باشد.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

خداوند ايسان را حفظ كند.

ناشناس گفت...

بادرود
ضعف رژیم غاصب مدعی دیانت با این ترفندها راه بجایی نمیبرد زیرا خدا با ماست انشاالله